Листа на секс-бомби со кои бил Ди Каприо: Сопругот на едната од нив изврши самоубиство поради актерот!

16 ноември, 2020
лео

Легендарниот американски актер и холивудски шармер Леонардо ди Каприо (45) е човек по кој лудуваат жените ширум светот откако тој се прослави, а тој успеа да заведе бројни познати модели и актерки, кои „ги исекоа вените“ по него.

Глумецот наполни 46 години на 11 ноември, а се сеќаваме на сите убавици кои му го стоплија креветот.

Тој се забавуваше со најпознатите имиња во светот на модата и глумата, а омилени му беа ангелите на Викторија Сикрет под 25 години со руса коса.

Иако се дружел со својата колешка Камил Мороне веќе три години, тој не бил секогаш толку „смирен“ и „ги менувал девојчињата како чорапи“.

На списокот на холивудски убавици кои спиеја со sвездата на „Титаник“ се најдоа и бразилската манекенка Жизел Бундшен, актерката Деми Мур, „газелата“ Наоми Кембел, Ангелот на Викторија, Миранда Кер, италијанската актерка Мадалина Генеа, израелската убавица Бар Рафаели и многу други.

На оваа листа се најдоа и Ерин Хитертон, Ешли Робертс, Блејк Лајвли, Бриџит Мојнахен и Ејми Адамс.

Сепак, покрај убавите работи додека се забавувавте со убавици, имаше и неколку несреќни ситуации кои никој не ги очекуваше, а камо ли Лео.

Имено, сопругот на актерката Кети Клири (39), Ендру Стерн, изврши самоубиство во 2014 година затоа што сметаше дека таа го изневерува со Леонард и американскиот актер Адријан Грениер на Канскиот филмски фестивал, па целата приказна заврши навистина трагично.

Да се потсетиме, „легендата“ за Леонард кружи со години, а тоа е дека тој се забавува само со млади убавици додека не наполни 25 години, а кога тоа ќе се случи – ја менува својата девојка и влегува во врска со нов модел.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi