Љубов на повидок?: Том Круз повторно заљубен

29 септември, 2020
profimedia-0332009891

Еден од омилените заводници на Холивуд, 58-годишниот Том Круз, не губи време кога станува збор за нови драми. Деновиве, додека снимаше нов филм, тој се „фрли“ во заведување на мажената актерка, 35-годишната Гал Гадот. Љубомората на сопругот на актерката и дава посебно задоволство во нивната веќе добра врска.

Tom Cruise

Имено, и покрај тоа што актерката е во среќен брак долги години, славниот скиентолог не ја спречи да ги реализира своите намери, поточно да ја продлабочи врската со помлада колешка. „Свежо испечената“ холивудска двојка, како што веќе ги нарекуваат странските медиуми, се добри пријатели повеќе од десет години, но гласините за нивната врска беа поттикнати од неодамнешното признание на Том дека веќе некое време се гледа со актерка. Иако тој не сакаше да го открие нејзиниот идентитет, ако им се верува на гласините, парот веќе нема намера да крие: „Постои неверојатна врска помеѓу нив двајца“, откри извор близок до парот. Но, се чини дека љубоморниот сопруг на актерката може да застане на патот во нивната среќна врска.

gal gadot

Сепак, иако веќе е познато дека актерите се пријатели многу години и дека тие често се дружат на снимање заедно, тешко е да се поверува дека меѓу нив има повеќе од пријателство. Инаку, актерката го чува најголемиот дел од приватниот живот за себе, но кога станува збор за љубовта кон нејзиниот сопруг, тогаш не молчи. Во една прилика, во разговор со странски медиуми, таа откри дека и се чини дека времето поминато со нејзиниот сопруг минува навистина брзо и дека и се чини дека се во брак само неколку месеци.

View this post on Instagram

My one❤️ @jaronvarsano

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on