Љубовен триаголник – Не биди кретен и одлучи се веќе еднаш за една од нас две!

7 јуни, 2020
bred

Гласините за обновената романса меѓу актерскиот пар Џенифер Анистон и Бред Пит продолжуваат да се шират. Уште откако се сретнаа на овогодинешните награди „Златен глобус“, кружат приказни за нивната врска. Во последните неколку недели актерката Алија Шакват, за која многумина велат дека е нова љубов на овој актер, се нашла и себеси во целата приказна. Со оглед на тоа што никој од овие тројца актери не ја потврди или негираше љубовта, многумина сè уште се шпекулираат за тоа кој всушност сака кого овде. Сепак, многумина веруваат дека љубовта помеѓу Бред и Jенифер е обновена, а според светските медиуми, таа сега е доста лута за сите написи за врската на Бред со помладата актерка, пишува таблоидот “Heat World”.

Џенифер, наводно, била многу вознемирена од ова, па решила да го каже она што го мислела. Покрај тоа,на Бред даде ултиматум да се одлучи за една од нив двете. „Престани да бидеш мрзлив и неодлучен“, е реченицата што ја кажуваше за сè. На крајот на краиштата, таа изгледа дека сака да ја знае неговата гледна точка за нивната врска.

„Секогаш кога некој ќе го праша Бред што се случува меѓу него и Алија, тој инсистира дека тие се само пријатели, но има многу гласини за кои велат дека таа всушност спие заедно со него и дека тие се заедно нон-стоп. Бред се однесува како ништо да не се случува меѓу него и Алија “, открива неименуван извор на споменатиот таблоид. Тој додаде дека 56-годишникот посочува дека едвај чека да се сретне со Џенифер по завршувањето на кризата предизвикана од коронавирусот. Со оглед на сето она што е кажано досега, таа не е толку воодушевена бидејќи се чувствува изневерена и скршена.

Да ве потсетиме, парот беше во брак од 2000 до 2005 година, кога нивната љубов пропадна, поради Анџелина Џоли, кога актерот ја запозна во сетот на филмот г-дин и г-ѓа Смит. Сепак, двојката ги врати добрите односи, па американските таблоиди веќе со недели пишуваат дека Џенифер и Бред се повторно заедно. Наводно, овие информации требало да бидат објавени за време на доделувањето на Златните глобуси, сепак, тоа не се случило.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi