Лоба го покажа совршеното тело во златно бикини

23 август, 2020
loba

Македонската пејачка со руска крв, Викторија Лоба важи за една од најубавите, но и најзгодини пејачки кај нас.

Летово, Викторија често објавува фотографии од Охрид, во костими за капење и повеќе од јасно е дека пејачката ја довела својата линија до совршенство, со посебен акцент на рамниот стомак и извајана половина.

На последната фотографија, Лоба особено го привлекува вниманието со златен костим за капење, кој брутално добро ја истакнува нејзината убавина и сексапил.