Лута и разочарана: Хајди Клум го фати својот сопруг како се бакнува со друга.

30 август, 2020
хајди клум

Иако зад себе има два неуспешни брака, една од најпознатите манекенки во светот, 46-годишната Хајди Клум, се посвети на третиот сопруг, музичарот Том Каулиц, во јули минатата година за вечна убов. По низата разочарувања, Хајди минатата година откри до списанието „People“ дека конечно пронашла „трета среќа“.

Но, се чини дека таа неодамна ја мачи нови брачни проблеми.

„Хајди го фати Том како ја бакнува својата поранешна девојка. Хајди беше повредена затоа што Том и девојка непозната за јавноста, цврсто се гушкаа, дури Том  ја бакна речиси до уста. Сето тоа го гледаше од автомобилот. Таа се пожалила на една пријателка дека по таа средба тој бил вознемирен и дека постојано го гледал неговиот мобилен телефон “, изјави извор близок на парот за американските медиуми. Германската убавица се чини дека е полна со проблеми во последните неколку недели, бидејќи покрај кавги со сегашниот сопруг, таа има проблеми и со својот поранешен сопруг, музичар Сил.

Клум се нашол во тужба со 57-годишната Печат бидејќи не и дозволила да ги однесе своите четири деца во Германија за време на пандемијата на коронавирус. Имено, таа сака да ги однесе децата со себе во Германија, затоа што наскоро ќе започне со снимање на новата сезона на шоуто Германски Топ Модел, во која е една од судиите. Како што посочи, децата скоро секогаш патуваат со неа, но нејзиниот поранешен сопруг Сил, од кого се разведе во 2014 година, се спротивстави на ова заради ризикот од инфекција со коронавирус. Снимањето на шоуто ќе трае приближно три месеци. Таа планира да ги врати во Соединетите држави за Божиќните празници да поминат неколку недели со неговиот татко ’, изјави извор близок на моделот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris