Мајката на Нејмар беше измамена од нејзиното 30-години помладо момче и заврши во болница!

7 јуни, 2020
nejmar

Мајката на популарниот фудбалер Нејмар, Надине Гончалвес, во април годинава објави дека е во врска со 30-години помладо момче Тијаго Рамос, а набргу после тоа признание дозна дека тој ја изневерувал со готвачка и после тоа таа го исфрлила од куќата. Тие наскоро се смирија, но неволјите не застанаа тука. Според „The Sun“, Тијаго завршил во болница откако двојката повторно влегле во расправија.

View this post on Instagram

O inexplicável não se explica, se vive… ❤️

A post shared by Nadine Gonçalves (@nadine.goncalves) on

Надине повикала брза помош кога Тијаго ја скршил раката од чаша, но не е целосно јасно дали тој го сторил тоа или таа. Соседите рекле дека слушнале голема бучава од нивната куќа, а неколку минути подоцна пристигнала брза помош.

Не е познато дали Тиаго е пуштен на домашно лекување или останува во болница, но беше објавено дека заработил неколку повреди над лактот.

И покрај инцидентот, парот повторно се смирил и тие дури најавиле и свадба. Нејмар изрази поддршка за својата мајка и рече дека ја разбира нејзината одлука да му прости на измамата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi