Мајли Сајрус тврди дека видела вонземјанин: „Ме гледаше во очи, мислев дека ќе се врати“

21 октомври, 2020
мајлиии

Контроверзната пејачка и актерка Мајли Сајрус тврди дека имала контакт со вонземјанин и дека искуството било толку вознемирувачко што таа не можела да гледа во небото со денови.
Во интервјуто Сајрус рече дека има искуство со вонземјани и опиша како некогаш возела низ Сан Бернардино со пријател и дека „некој НЛО ја бркал“.

„Јас сум прилично сигурна во она што го видов, но исто така купив трава од некое момче, па можно е да е од тоа“, рече таа.

Таа потоа објасни како изгледало тоа НЛО и дека „блескало жолто“. Таа исто така изјави дека нејзината пријателка исто така видела НЛО, како и некои луѓе од други автомобили.

Таа исто така изјави дека воспоставила контакт со очите на вонземјанинот.

“Тој ме погледна и ние воспоставивме контакт со очите и тоа е она што особено ме шокираше, гледајќи во очите на нешто што не можев да си го објаснам што е тоа. Се тресев околу пет дена. Ме уништи целосно. Не можев повеќе да го гледам. небото со истите очи. Мислев дека може да се вратат “, заклучила пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum