Манекенката се соблече, а Инстаграм гори од коментари! (ФОТО +18)

3 мај, 2020
sofija 2

Софија Милошевиќ заедно со Лука Јовиќ се надвор од Белград и покажа колку ужива во тоа.

Бремената манекенка објави фотографијата во топлес, носејќи само крпа покрај базенот. Таа дури и ги замагли нејзините испакнати гради.

Многумина беа изненадени од оваа фотографија, но мажите беа воодушевени од тоа колку добро изгледа.