МЕДИУМИТЕ ИЗВЕСТУВААТ: Ќерката на Драгана Којиќ и Кеба се изјасни како геј?

23 јули, 2020
kojic

Наташа Којиќ, која имаше кратка музичка кариера во Србија и живее долго во Америка, наводно изјавила дека е член на ЛГБТ популацијата во барањето  за азил.

Ќерката на Драган Којиќ Кеба, Наташа Којиќ со години живее и работи во Америка. Поранешната пејачка е во процес на добивање американски документи, поради што не смее да ја напушти земјата, затоа што во тој процес има статус на азилант.

Таа сега аплицираше за државјанство како член на ЛГБТ популацијата, пишува Курир. Таа, наводно, го искористила правото на азил, што во меѓународното право подразбира право на поединци да побараат азил, и право на поединец да добие азил во случај ако тој на некој начин е загрозен во неговата земја.

View this post on Instagram

Souris!🤎🧸

A post shared by ɴᴀᴛᴀsʜᴀ ᴋᴏᴊɪᴄ (@natashakeymusic) on

Наташа Којиќ, наводно, по нечиј совет, поднела барање за азил како лезбејка затоа што не се дозволени истополови бракови во Србија, што се толкува како дискриминација во Америка.

Наташа се уште нема дадено никаков коментар.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi