Метју Меконахи откри зошто 8 години откако станал славен не разговарал со својата мајка!

25 октомври, 2020
e348e87d-3761-4d24-8307-76d293311362


Метју Меконахи се отвори за семеен раздор што го спречуваше да зборува со неговата мајка скоро осум години откако се прослави. Во интервју за Хауард Стерн, 50-годишниот актер праша за „големото предавство“ што се случи кога тој стана познат во раните 90-ти, а неговата мајка започна да разговара со новинарите за него без негова согласност. “Вие го вклучувате телевизорот, а таа шета низ вашата куќа таму во телевизиско шоу и покажува кон креветот каде што ја изгубивте невиноста. Дали веќе неколку години престанавте да зборувате со вашата мајка?” – го праша Штерн. „Осум години“, потврди актерот кој во моментов ги промовира своите мемоари „Зелени светла“, во кој опиша и како бил сексуално злоставуван.


Меконахи вели дека се обидел да ја повика својата мајка откако тој се прославил и да разговара со неа затоа што се чувствувал неурамнотежен, но додава дека таа била премногу фасцинирана од неговата слава за да може да му пружи мајчинска поддршка. Таа вели дека проблемите се влошиле кога започнала да разговара со новинарите. „Ќе разговарав со неа и одеднаш ќе завршевме во весник неколку дена подоцна“, рече тој. „И реков да не го споделува тоа, дека е меѓу нас.


Осум години болна врска

Тој вели дека веднаш и се јавил и кога се спротивставил, повторно бил разочаран од нејзината реакција. “Ах, тоа. Не мислев дека ќе дознаеш”, одговорила таа. Тој вели дека после тоа престанал да споделува работи со неа, но и дека не зборувал скоро целосно. “Таа стана поинаква личност. Но, никој не е совршен … Јас и простив, не е таа виновна. Едноставно морав да поставам некои граници и минаа тешки осум години во нашата врска”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum