Метју Меконахи се обиде да објасни зошто Кејт Хадсон мисли дека се бакнува најлошо!

17 ноември, 2020
947ed4521c0fd9fcb4f4

За многумина, Кејт Хадсон и Метју Меконахи се едни од омилените актерски парови.

Некои беа малку разочарани кога Кејт откри дека го имала најлошиот филмски бакнеж со Метју.

Хадсон го привлече вниманието на женскиот дел од обожавателите на Метју Меконахи кога во разговорот со Гвинет Палтроу призна дека го имала најлошиот бакнеж на малите екрани со актерот.

Дека Метју спаѓа во категоријата на актери со кои најлошо помина водејќи љубов веројатно се должи на сцената од филмот „Не се што сјае е злато“ во која сè не одеше како што треба. „Бевме во океанот, нашиот авион се сруши, а тој имаше плунка по целото лице“, рече Кејт низ смеа.

Но, Метју сега проговори за сопствената изведба на жешки сцени со Кејт, обидувајќи се да објасни зошто Кејт добила таков впечаток. ‘’ Толку многу од мене и бакнежите на Кејт беа срамни. Сеуште се прашуваме, еј, дали можеме да се бакнеме каде нема да не однесе океанот? Или, некој не ни фрла работи преку глава? ’’

Метју објасни како околностите за време на нивните филмски бакнежи работеле против актерската двојка; од океанските бранови до реакцијата на нивните сопствени тела до сцени како скокање од хеликоптер или морска солена вода.

‘‘ Добро, замислете ја сцената: само што скокнавте од хеликоптер. Тие се во средина на океанот. Нуркајте под вода и потоа излезете како да фаќате воздух “, рече Метју имитирајќи таков момент.

Ѕвездата на филмот Интерстелар додаде дека тие морале да го повторат снимањето на сцена која бара неколку пати, така што мал недостаток на хемија може да го „измие“ заморот, океанските услови и фактот дека околу себе имале голем број на филмски екипи.

Никогаш немавме убав романтичен бакнеж, заклучи Метју.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi