Метју Меконахи за сексуалната тензија помеѓу Џенифер Анистон и Бред Пит

31 октомври, 2020
35040818-8897413-image-a-13_1604066944480

Метју Меконахи ги сподели своите размислувања за хемијата меѓу Џенифер Анистон и Бред Пит за време на „Брзи времиња“ на масата во живо во Риџмонт Висока,минатиот месец. Појавувајќи се на шоуто кое се случи во живо во четвртокот, 50-годишниот актер еден обожавател го прашал дали може да ја почувствува „сексуалната напнатост“ меѓу поранешните. „Може ли да ја почувствувам топлината низ екранот на Бред? Толку опипливо. Да, да, беше толку опипливо “, рече Клубот на купувачи во Далас.

Flirty: Exes Aniston and Pitt got tongues wagging when they hilariously recreated a classic scene from the 1982 movie set by a backyard pool
'Could I feel the heat through the screen of Brad? So palpable. Yeah, yeah, it was so palpable,' said the star, tongue in cheek
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum