МИЛИОН ЛАЈКОВИ ВО РЕКОРДНО ВРЕМЕ: Поради оваа фотографија на познатиот фудбалер, интернетот ГОРИ!

10 јули, 2020
ronaldo

Кристијано Роналдо со новата фотографија ги воодушеви припадничките на поубавиот пол

Славниотт фудбалер сподели фотографија со своите бројни обожаватели преку социјалните мрежи, во која покажа како ги полни своите батерии за новите предизвици што претстојат. Бидејќи тој го покажа своето совршено мускулесто тело на фотографијата, членовите на поубавиот пол останаа без текст, а фотографијата собра над милион лајкови во рекордно време, за само десет минути!

View this post on Instagram

Recharge 🔋☀️😉💪🏼

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on