Мислам дека имав мустаќи на првата причеста: Дали ја препознавате девојката која денес е најубавата жена во светот?

18 април, 2020
nikol

Ова е период на пост и причест, но и време кога сите ги гледаат сликите од детството.

За време на пандемијата со корона вирусот, многу познати личности споделија фотографии од детството на своите профили на социјалните медиуми. Истото го стори и Никол Шерцингер!

Една од најзгодните жени на планетата објави фотографија на својот Инстаграм профил на која се гледа како изгледа како мало девојче.

„Со сигурност може да се каже дека сум имала мустаќи за време на моето прво причестување“, напиша Никол.

На последните слики јасно може да се види дека Никол повеќе нема мустаќи, но и да има сепак ќе биде прекрасна!