Многу луѓе тврдат дека таа е вистинскиот избор! Кети Пери и Орландо Блум ja одбраа кумата на нивното бебе!

15 јули, 2020
keti

Бремената американска ѕвезда Кети Пери одлучи која ќе биде кума на нејзиното бебе! Имено, таа и актерот Орландо Блум очекуваат девојче, а Кети ја покани тоа да биде својата долгогодишна пријателка, славната актерка.

<p>Slavna glumica je bila ubedljivi <em>broj 1 </em>na pevačicinoj listi prijateljica, a poziv da bude kuma rado je prihvatila!</p>
<p>Slavna glumica je bila ubedljivi <em>broj 1 </em>na pevačicinoj listi prijateljica, a poziv da bude kuma rado je prihvatila!</p>

Веќе претпоставувате – станува збор за Џенифер Анистон!

<p>Slavna glumica je bila ubedljivi <em>broj 1 </em>na pevačicinoj listi prijateljica, a poziv da bude kuma rado je prihvatila!</p>

Многумина се убедени дека Џен ќе биде фантастична кума, затоа што е позната по тоа колку ги сака децата. Според странските медиуми, Џенифер пролеа солзи на радост кога Кети побара од неа да биде кума на девојчето. Патем, таа е исто така кума на Коко Аркет, ќерка на нејзината најдобра пријателка Кортни Кокс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi