Многумина би посакале да бидат плен на ваква кобра: Кајли Џенер го вовлече секси телото во змиска кожа

2 ноември, 2020
kajli-5-830x0


Најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер (23) се маскираше во змија – кобра и ги изненади сите со својот секси изглед. Имено, најмладата припадничка на кланот Кардашијан-Џенер на својот профил на Инстаграм објави серија фотографии во комбинезон со змија принт, кој буквално изгледа како змиска кожа. На главата имала необична капа, која делумно паднала над лицето и изгледала како глава на змија, како и два огромни заби, од кои обично излегува отров за време на каснувањето. Кајли доби бројни пофалби за изборот на костумот, но за некои, кои инаку се плашат од змии, маската на најмладиот милијардер во светот се чинеше морничава.

View this post on Instagram

🐍🐍🤍 MUGLER COBRA

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on


За помалку од еден час, Кајли собра повеќе од 1,8 милиони лајкови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi