МОЕТО ДЕТЕ НАМА ДА ИЗГЛЕДА КАКО ПРОПАЛИЦА: Карди Би им ја затна устата на хејтерите

17 јули, 2020
Annotation 2020-07-16 195858

Контраверзната раперка Карди Би често снима видеа на Инстаграм во кои ги споделува своите мислења со нејзините следбеници

Овој пат со фановите го сподели нејзиното мислење за децата, нивното облекување, па им даде до знаење на хејтерите дека нејзиното дете нема да биде лишено од луксузни работи само затоа што тие мислеле дека тоа е правилно.

Во таа прилика Карди Би изјави

– Знам дека луѓето осудуваат кога познатите личности на децата им купуваат накит и дизајнерски работи. Зборуваат дека децата не ги сакаат тие работи, дека не им се важни, дека размислуваат само на играчки и чоколади, но децата исто така изглегуваат и надвор. Децата одат во ресторани, на фенси места, исто така присуствуваат и на црвениот килим. А јас сум позната, татко и е познат, така да познато е и моето дете! Ако јас носам Шанел, ќе носи и моето дете. Не се работи за тоа што сака детето, да е до нив, би биле надвор во пелени. Доколку изледам како ку*ка, богата ку*ка, а да имам дете што личи на пропалица… нема да зборуваме на оваа тема. Така да нема да дозволам да личи на татко и, моето дете ќе личи на мене, беше јасна Карди.

View this post on Instagram

Cardi B o detetu

A post shared by @ estrada.srbija on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi