13 август, 2020

Моника Белучи ќе го прослави својот 56 роденден во септември и сè уште изгледа најмалку дваесет години помлада. Познатата актерка неодамна позираше за француско списание, а набргу ги објави фотографиите на Инстаграм.

На нив, актерката позира во црно секси боди, кое ги открива нејзините гради и нозе, а преку него носи црно сако.

Сликата го полуде Интернетот.

„Мислев дека ова е Селена Гомез“, „Која убавина, исто како во нејзините дваесетти години“, „Убавината на оваа жена е навистина безвременска“ – беа дел од коментарите.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Моника Белучи позираше во секси корсет пред нејзиниот 56ти роденден. Изгледа како божица!
Горе