Моника Белучи позираше во секси корсет пред нејзиниот 56ти роденден. Изгледа како божица!

14 јули, 2020
monika

Моника Белучи ќе го прослави својот 56 роденден во септември и сè уште изгледа најмалку дваесет години помлада. Познатата актерка неодамна позираше за француско списание, а набргу ги објави фотографиите на Инстаграм.

На нив, актерката позира во црно секси боди, кое ги открива нејзините гради и нозе, а преку него носи црно сако.

Сликата го полуде Интернетот.

„Мислев дека ова е Селена Гомез“, „Која убавина, исто како во нејзините дваесетти години“, „Убавината на оваа жена е навистина безвременска“ – беа дел од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi