Мотивациската порака од Џенифер Анистон за крајот на 2020-та година ги воодушеви сите!

27 декември, 2020
dzenifer-aniston

Тековната година е депресивна за повеќето луѓе ширум светот, па за омилената публика Џенифер Анистон сподели инспиративна порака со своите следбеници за време на викендот на Инстаграм. ‘Која година. Потсетник да си подарите малку љубов „и задржете се“, напишала актерката покрај една од нејзините постари црно-бели фотографии на која се бакнува со својот одраз во огледалото, за да ги потсети своите обожаватели дека има уште светло на крајот од тунелот.

Џен смета дека на сите ни треба малку напор да се придвижиме напред како што се приближува крајот на 2020. Имено, познат е фактот дека тековната година никогаш нема да се заборави поради избувнувањето на смртоносниот вирус КОВИД-19.

Во меѓувреме, се појавија шпекулации дека Џенифер Анистон е вознемирена од начинот на кој нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит се поврзува со Лејди Гага. Таблоиди тврдат дека пејачката го шармирала актерот, а се чини дека Пит не е имун на шармот на 34-годишниата Лејди Гага. Упатените тврдат дека актерот е фасциниран од неа откако влезе во сетот на претстојниот филм со Bullet Train ’во главна улога. Гага не е само одлична пејачка туку и талентирана акциона yвезда, велат упатените.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi