Мултимилионерот и плејбој пристигна во Сплит и веднаш се пофали со убавиците кои ги донесе

9 јули, 2020
окјојијх

Ѕвездата на Инстаграм, следена со 31,9 милиони луѓе, најпрво објави снимка од авионот во кој пристигна, а потоа од луксузни јахти и неговата женско друштво. Мултимилионерот не откри колку од неговите привлечни пријателки зел на годишен одмор на сплитското крајбрежје, но видеото покажало повеќе од три. Тој, исто така, сними голем двоен кревет на јахта. Билзериан е исто така познат по тоа што живее живот исполнет со луксуз и убавина. Според американските медиуми, парите, кои тој е толку подготвен да ги потроши, тој не ги заработил сам, туку ги наследил од неговиот татко, кој работел на Вол Стрит.

View this post on Instagram

Going through old pics, this book gonna be crazy

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi