На семејна фотографија: Наместо симпатичните наследници на Роналдо, задникот на неговата девојка повторно беше во преден план

30 јули, 2020
georgina 1

Партнерката на фудбалерот Кристијано Роналдо паузираше од секси фотографиите кои редовно ги објавува на социјалните мрежи и реши да го покаже своето семејство. На луксузна јахта на која ужива со својот свршеник додека тој има пауза од фудбалските натпревари, Георгина Родригез позираше со целото семејство.

View this post on Instagram

Infinito ❤️ 🛥

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Георгина и Кристијано уживаат во јахтата во Портофино, Италија, со своите деца, а фотографиите покажуваат колку се тие среќни.

За семејството на Роналдо, јахтата е главна дестинација ова лето и тие ја користат во секоја можност за да избегаат од обврските. Родригез го поддржува својот свршеник на секој натпревар.

Со месеци кружат гласини дека Роналдо и неговата убава свршеница тајно се венчале, но славната двојка ги негираше сите обвинувања. Тие се во врска од 2016 година и заедно имаат ќерка Алан (2), а Георгина се грижи и за неговите деца кои му се родиле од сурогат мајки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris