На суд пристигна и сестрата на Амбер Херд, тврди дека Џони крвнички ја малтретирал

26 јули, 2020
сдсдссдсдсд


Витни Хенрикез била повикана од Амбер да зборува како сведок, а таа ја опишала страшната кавга што се случила меѓу нив во 2015 година во Австралија. Сестрата истакна дека не била во куќата, но видела фотографии каде сè изгледа како во хорор филм.

“Ги видов повредите, таа не ги криеше од мене. Нејзината уста беше отечена и малку искривена. Имаше одвратни гребнатини на рамената, па ја прашав дали ја исекол со нож. Таа рече дека тоа се исечени од скршено стакло кои летаа во сите правци по скршени стаклени шишиња и чаши “, рече Витни, додавајќи дека Деп користел екстази и пиел алкохол.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi