На водителката и недостасува секс: „Се плашам дека ќе бидам девица кога ќе заврши карантинот“

23 април, 2020
0174fe09-7829-4415-a02b-59094f380a4d

Водителката Улрика Џонсон стравува дека до крајот на карантинот таа „повторно ќе биде девица“.

Во моментов, 52-годишната Улрика е во изолација со своите три деца, 19-годишната Бо, 15-годишната Марта и 11-годишната Малком.

Како не може да биде со своето ново момче, се пожали за недостаток на секс. Познатата Швеѓанка се разведе од третиот сопруг Брајан Моне минатата година затоа што немаше секс во нивниот брак. Само кога мислеше дека ќе го реши проблемот со своето ново момче, започна пандемија на коронавирус.

Таа за својот живот без секс напиша во колумна објавена во магазинот БЕСТ.

„Ми требаше некое време да го развијам мојот внатрешен секс мотор, а сега коронавирусот ми го одзеде горивото и ме заклучи во изолирана гаража среде никаде“, се изрази живописно.