Најмладата милијардерка Кајли Џенер би била најсекси тенисерка кога професионално би играла тенис

5 мај, 2020
кајли 00

Кајли Џенер, најмладата милијардерка во светот, го  привлече вниманието со нов сет на фотографии. Овој пат, таа позираше на тенискиот терен, држејќи рекет во раката.

Новите слики на младата Кајли го воодушевија светот. Да беше професионална тенисерка, таа дефинитивно ќе беше најсекси тенисерка на денешницата.

„Сакам да играм со тебе“, и напиша еден обожавател.

Еве ги фотографиите.