Најпознатата порно глумица: „Ако дојде крајот на светот, погребајте ме во еден од овие 12 фустани“

9 април, 2020
Mia Khalifa

Парот, кој се вери минатата година, планираат седумдневна прослава во јуни.

Пензионираната порно актерка Миа Калифа откри на инстаграм дека морала да ја одложи свадбата со шведскиот готвач Роберт Сандберг поради пандемија.

Тие требаше да стапат во брак во јуни и, како и на други парови, нивните планови паднаа во вода.

27-годишната Калифа ја сподели својата тага со следбениците на инстаграм со тоа што позираше во секси бела венчаница.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi