28 мај, 2020

Парот, кој се вери минатата година, планираат седумдневна прослава во јуни.

Пензионираната порно актерка Миа Калифа откри на инстаграм дека морала да ја одложи свадбата со шведскиот готвач Роберт Сандберг поради пандемија.

Тие требаше да стапат во брак во јуни и, како и на други парови, нивните планови паднаа во вода.

27-годишната Калифа ја сподели својата тага со следбениците на инстаграм со тоа што позираше во секси бела венчаница.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Најпознатата порно глумица: „Ако дојде крајот на светот, погребајте ме во еден од овие 12 фустани“
Горе