НАЈПОЗНАТАТА СРПСКА СТАРЛЕТА СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА! Се шпекулира дека повторно ги зголемила градите

2 септември, 2020
станија

Според српските медиуми, старлетата неодамна посетила козметички хирург и направила зголемување на градите.
Станија Добројевиќ, една од најпознатите балкански старлети, често објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, но овој пат отиде чекор подалеку.

View this post on Instagram

@stanijaorganic 🛁

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on


Имено, таа беше фотографирана целосно гола и ја објави фотографијата на Инстаграм. Ги покри градите со косата и раката, додека интимните делови ги криеше зад мијалникот.
Таа собра скоро 45.000 лајкови и многу комплименти во коментарите. „Рај за очи“, „Така е, покажи се“, „Нема ништо позгодно од тебе“, напишаа нејзините придружници.

View this post on Instagram

@stanijaorganic 🌱

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

Инаку, Станија наскоро ќе се врати од Њу Џерси во Србија за да учествува во реалното шоу „Задруга“, каде ќе се соочи со Кристијан Голубовиќ, со кого води медиумска војна со години.

View this post on Instagram

@denisastefan_ 📸 #golov20

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

Српските медиуми пишуваат дека старлетата сака да се претстави во најдобро светло таму и дека неодамна посетила козметички хирург и направила зголемување на градите.