Најубавото нешто што ќе го видите денес!

13 април, 2020
а

Убавицата пред вас е Адрејана Мишел, манекенка која денес го слави својот 21. роденден.

Адрејана започнала да се занимава со манекнство уште како дете. Таа била ангажирана од модна агенција која е во сопственост на нејзината мајка, но доволен е само еден поглед и да видите дека непотизмот е апсолутно оправдан.

Инстаграм профилот на манекенката, која има околу 800.000 следбеници, е преплавен со коментари дека таа е една од ретките природни убавинци.

Погледнете зошто:

View this post on Instagram

oooh let me tell you how it started

A post shared by Audreyana Michelle (@audreyanamichelle) on

View this post on Instagram

🐚

A post shared by Audreyana Michelle (@audreyanamichelle) on

View this post on Instagram

can’t play me

A post shared by Audreyana Michelle (@audreyanamichelle) on