Наташа Беквалац се огласи од карантин, па ги шокираше фановите

27 април, 2020
Naslovna

Новата објава на популарната пејачка ги изненади нејзините многу следбеници на социјалните мрежи

Пејачката Наташа Беквалац откри што се случи со неа за време на времето во изолација.   Поточно, таа објави фотографија од чинија полна со зеленчук и нагласи дека се здебелила 7 килограми во изолација, принудувајќи ја да побара помош од нутриционист.  

 – Значи, откако по незнам колку колку дена карантин, застанав на вагата затоа што за прв пат носев фармерки (не излегов од пижамите), се соочив со суровата реалност и фактот дека се здебелив за 7 килограми. Веднаш го повикав мојот спасител, ангел чувар, за помош Истрпев што ме вреѓаше, но гордо се враќам на нејзината диета. Животот ми е затвор – напиша Наташа.