Не можеше да се воздржи: И Роналдо реагираше на фотографијата на оваа убавица во која го истакна задникот

26 јуни, 2020
georgina

Џорџина Родригез привлекува внимание на Инстаграм со секоја нејзина објава, дури и кога станува збор за спонзорирана содржина.

Партнерката на најдобриот фудбалер на светот сподели фотографија на Инстаграм за своите 18,7 милиони фанови во златен фустан во кој беше истакнат нејзиниот задник, за што доби 2,6

милиони лајкови и бројни комплименти. Роналдо реагираше и на фотографијата, оставајќи бакнеж емотикон под неа.