„Не сум лезбејка но…“: Деми Роуз повторно ги покажа своите облини на кои не може да се остане рамнодушен

12 октомври, 2020
26cbe2518feff0f3a1d12e7aefeac507

Британскиот модел не престанува да ја скокотка фантазијата на милиони следбеници на социјалните мрежи со провокативни фотографии „Помалку е повеќе“, дефинитивно е фразата која ја држи 25-годишната манекенка Деми Роуз, која е позната по своите разголени фотографии на Инстаграм. Овој пат, таа го послужи задникот во танга, како и градите во провокативен фустан до својата база од 14 милиони следбеници.

View this post on Instagram

Nowhere else I’d rather be. 🌴

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Летото за Деми сè уште не е завршено, а таа уште еднаш им приреди на обожавателите празник за очи. „Изгледаш сензационално“, „Ќе го срушиш интернетот“, „Не сум лезбејка, но…“, се само дел од коментарите на фотографиите.