Не сум нимфоманка ако често го водам во кревет: Сопругата на познатиот фудбалер повторно ја шокира јавноста!

4 мај, 2020
melisa-sata

Атрактивната манекенка и сопруга на фудбалерот Кевин Принс Боатенг, повторно го коментираше нивниот сексуалниот живот.

„Тоа што сме ДИВИ во кревет и многу често, не ме прави нимфоманка. Кога станува збор за фудбалот, мора да бидете многу внимателни со изјавите, особено оние со интимните односи. Не можете да верувате каков хаос настана заради тоа што го кажав во 2012 година “, рече Сата.

View this post on Instagram

A post shared by Melissa Satta (@melissasatta) on

Таа прилично ја вознемири јавноста пред осум години кога рече дека е виновна за честите повреди на нејзиниот сопруг.

View this post on Instagram

Buon week end☀️

A post shared by Melissa Satta (@melissasatta) on

“Ние сме во кревет прилично диви, седум до десет пати неделно. Мојата предиграта ми е досадна, ја мразам… Сакам кога веднаш ќе се фрлиме на работа. Имам чувство дека камшикот ми е во рацете и дека целосно го контролирам кога сум горе”, ноншалантната изјава на манекенката пред осум години.