Не живеат заедно со месеци? Сè повеќе гласни за разводот на Меган Фокс и Брајан, a конечно се појави и ВИСТИНАТА!

9 мај, 2020
megan foks1

Една од најубавите холивудски актерки, Меган Фокс (33) и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин (46), наводно, не живеат заедно со месеци.

Имено, актерката била фотографирана без венчален прстен на раката кога одела на шопинг за време на пандемијата од корона вирусот.

Неодамна се забележани како ги предаваат децата еден на друг на паркинг во Лос Анџелес, па сите заклучија дека не се заедно во куќен карантин, бидејќи секој си заминал на своја страна.

И покрај тоа, тие наводно не планираат да се разведат после 10 години брак и заедно решиле да ги одгледаат тројцата синови, пишува „Мirror“.

Брајан живее во Малибу, а Меган во Калабасас и сметаат дека е најдобро за нив да бидат малку раздвоени.

“Меган и Брајан многу се сакаат, но тие едноставно не можат да живеат заедно. Со месеци живеат одделно, вака функционираат уште пред да започне пандемијата. Во ниту еден момент не планираа да се разведат. Тие минуваа низ тешки времиња во бракот, но некако успеаја да ги решаваат секој пат, а нивните пријатели се надеваат дека овој пат ќе биде исто “, вели анонимен извор близок до нив.