Некои sвезди имаат линии на облека, шминка, но не и Лили Ален. Таа има бизнис за секс-играчки!

22 октомври, 2020
вибратор

Нејзиниот вибратор со потпис е „совршен за патување и дискретен во чанта“, а нејзината цел е женско сексуално задоволство


Некои sвезди ги продаваат своите линии за облека, чанти или шминка, но 35-годишната Лили Ален е, како и секогаш, поинаква. Таа штотуку го лансираше новиот вибратор Liberty од Лили Ален, кој го дизајнираше во соработка со брендот Womanizer.

Назад во нејзината биографија „Моите мисли“, објавена во 2018 година, Лили напиша дека користи вибратори на турнеи и препорача некои свои лични омилени меѓу секс-играчките.

Пејачката е исто така „офицер за ослободување“ на Венимејзер, т.е. водејќи ја нивната #Masturbate кампања насочена кон отстранување на стигмата околу темата женско сексуално задоволство и мастурбација.

-Секс-играчките сè уште се табу тема, бидејќи се поврзани со мастурбација и женско задоволство, што е само табу тема. Единствениот начин да се запре е да се зборува за овие теми отворено, често, без срам и вина – рече Ален.

Вибраторот со нејзиното име е направен во ограничена серија, чини 98 евра, работи на шест нивоа на интензитет, а Ален исто така вели дека е лесен за ракување и „совршен за патување и дискретен во чанта“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum