Нема да им верувате на своите очи – еве кои операции се заслужни за денешниот изглед на Кајли Џенер!

16 јули, 2020
kajli operacii

Веќе одамна е јасно дека Кајли Џенер не може да и се заблагодари исклучиво на природата за нејзиниот изглед, а сега некој со вишок слободно време утврди што точно таа сменила на себе.

Од „грдото пајче“ на семејството Кардашијан-Џенер и незабележителна девојка која во ријалити шоуто и правеше љубоморни сцени на нејзината мајка затоа што таа сакаше да направи модел од нејзината постара сестра Кендал и да ја направи славна, таа набргу стана првиот милијардер во семејството.

Овие најнови информации се спорни бидејќи весникот „Форбс“ неодамна тврдеше дека Кајли фалсификувала податоци со цел да биде идентификувана како милијардерка.

Инаку, таа активно работеше на својот нов изглед и многу работи има сменето на себеси за да изгледа онака како што ја гледаме денес.

На социјалната мрежа Инстаграм има профил Fixed your face, кој се занимава со физички трансформации на најпознатите луѓе во светот, а главни ѕвезди се членовите на семејството Кардашијан-Џенер. Секако, многу внимание се посветува на Кајли Џенер, а сега е објавена и „мапа“ на сите нејзини корекции на лицето. Судејќи според администраторите на овој профил, најмладата членка на семејството Кардашијан-Џенер го корегирала носот, ги зголемила усните, ги кренала веѓите, и многу друго…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi