Нема повеќе сомнежи – ТОЈ е причината зошто се разведува Меган Фокс!

1 јули, 2020
jnm,lk


Меган Фокс и Брајан Остин Грин се запознале и се заљубиле во 2004 година, а се венчале во 2010 година и во бракот добиле три сина. Иако тие се разведоа пред неколку години и се помирија многу брзо, парот секогаш изгледаше заљубено и среќно, но се чини дека не им беше предодредено да стареат заедно. Американските медиуми неодамна објавија дека парот се разведува, а актерот го потврдил тоа. Сопругот на актерката истакна дека атмосферата во нивниот дом во последно време е чудна, што тој му ја припишува на заморот.

Како што во тоа време пишуваа медиумите, актерката најверојатно се однесувала „чудно“ затоа што за време на снимањето на нејзиниот нов филм Midnight In The Switchgrass, таа се запознала со раперот Машин Ган Кели, во чие видео се појави и таа. Двојката е видена заедно неколку пати, а сега се фотографирани како држат раце, целосно свесни дека папараците ги следат во чекор.

Ниту Меган ниту раперот сè уште не проговорија за тврдењата на медиумите, но по овие фотографии – нема потреба …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi