Немам самодоверба: Пејачката објави фотографија во бикини

10 јули, 2020
Annotation 2020-07-10 140221

Рита Ора често споделува слики од нејзината неверојатна фигура, која ја стекна преку напорниот тренинг.

Со своите објави, таа покажува како е можно да се одржи идеална фигура дури и кога имате безброј обврски и зафатен распоред.

Пејачката признава дека не била секогаш толку самоуверена кога станува збор за нејзината фигура. За време на средното училиште, таа не се чувствувала пријатно во сопствената кожа.

„Созревав побрзо од другите девојки. Имав поголеми гради и поголем задник и го мразев тоа “, рече Рита.

Сепак, Рита денес е горда на фигурата што ја изгради благодарение на напорната работа и посветеноста во теретаната.

Од време на време, таа промашува некои грешки во фотошопот, па се обиде да ја стесни половината пред извесно време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi