Неверојатна трансформација: Сенидах пред и по корекциите на лицето (фото)

26 август, 2020
senida

Пред сите интервенции што ги направи Сенидах, таа изгледаше сосема поинаку.

Една од најпопуларните пејачки во регионот, Сенидах, привлекува внимание каде и да се појави.

Многумина го фалат нејзиниот физички изглед, но таа порано изгледаше сосема поинаку.

View this post on Instagram

#shyintrovert ☺️

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Пред сите интервенции што ги направи, таа изгледаше непрепознатливо од она што е денес, а сега се појави фотографија што го докажува тоа, а е од пред 10 години.

View this post on Instagram

Senida nekad i sad.

A post shared by ⬆⬆🔝Zapratite🔝⬆⬆ (@srbija_showbizz) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris