Ниал Хоран во љубовна врска со глумицата од серијата “Killing Eve”

22 јуни, 2020
199ADE83-6290-417B-BBDD-8C406F21C04E

Ако ја гледате серијата Kill Eve, веројатно сте забележале симпатичната актерка Џоди Комер, која ја глуми бескрупулозната Виланела. Со денови се шират гласини дека е во врска со пејачот Ниал Хоран, но дали е тоа точно? Како и секогаш, фановите чекаа најмала трага на фотографиите што Хоран ги објавува на мрежите. Кога го објави своето последно селфи, една од обожавателите објави на Твитер фотографија, во која Ниал носи прстен, сличен на оној што Џоди претходно го објави на Инстаграм. Над „доказите“ се вели: „Потврдено! Ниал Хоран и Џоди Комер се заедно “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi