Никол Кидман откри детали од нејзиното тешко детство: Нема да верувате во какви услови живеела

28 ноември, 2020
af0f1f78-b56f-4131-89e6-05050c872831-GTY_1152513770

Никол Кидман е зафатена со актерска кариера и исто така е мајка на две ќерки. Но, денес, талентираната и исклучително успешна актерка откри како е да растеш во семејство со скромно потекло. Кидман неодамна ги сподели своите први впечатоци од нејзиниот пријател и сопруг на екранот Хју Грант на својот Инстаграм. Таа го нарече лудо смешен. Од друга страна, Грант ја пофали, нарекувајќи ја шармантна жена, луда, но сепак оптимист, згодна и генијална актерка.


Денес, таа е една од најпопуларните холивудски sвезди, но имаше моменти кога нејзиното семејство страдаше од голема сиромаштија, за која таа отворено проговори. Актерката затоа е многу благодарна за сè што имаше додека растеше, а имаше малку. 53-годишната жена објасни дека нејзиното семејство немало скоро ништо кога се преселиле во САД. Нејзините родители едвај успејаа да го добијат донираниот душек на кој сите спиеа. Таа се сеќава како нејзините родители се бореле додека нејзиниот татко студирал медицина, а нејзината мајка работела како медицинска сестра. Таа исто така сака да зборува за тоа како нејзиниот татко ги третирал неговите пациенти бесплатно кога тие немале пари да му платат затоа што тој и самиот знаел што значи сиромаштија. Кидман додаде дека нејзиниот татко е љубезна и нежна душа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi