Никол Кидман прв пат по разводот: Така е, никогаш не ги споменувам децата од првиот брак и така ќе остане! (ФОТО)

25 октомври, 2020
том круз и никол

Актерката прв пат по разводот зборуваше за своите деца, кои ги посвои во бракот со Том Круз.


Познатите поранешни сопружници, актерите Том Круз и Никол Кидман, не одржуваат апсолутно никакви меѓусебни односи откако се разведоа и започнаа борба околу старателството над децата.

Нивните посвоени деца, едногодишната Изабел (27) и двегодишната помлада Конор, придржувајќи се кон саентолошката црква, веќе покажаа на чија „страна“ сакаат да бидат. Од друга страна, Никол никогаш не ги споменува нив двајца, а сега откри и зошто.

Имено, покрај двете деца што ги има со контроверзниот актер, Никол и нејзиниот сегашен сопруг, пејачот Кит Урбан, имаат уште две девојчиња, 12-годишната Сани и три години помладиот Фати, за кои зборува многу почесто во медиумите. Затоа, не е ни чудо што многумина се прашуваа – што се случува со Изабел и Конор?
“Врската со најстарите деца ја чувам приватна. Морам да ја заштитам таа врска. Јас сум 150 проценти убедена дека за да им го дадам животот на децата, тоа е целта на моето постоење”, рече таа негирајќи ги гласините дека имала лоша врска со најстарите деца па дури и дека се одрекла од нив, заради нивната припадност кон контроверзната саентолошка црква.

„Таа врска е само моја и нивна, и јас ќе ја чувам подалеку од очите на јавноста, колку што треба и колку што е тоа можно“, потенцира актерката, а пренесуваат странските медиуми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum