Николина Пишек ги засени сите на плажа со својот изглед: Презентерката ужива во одморот и привлекува погледи и воздишки (ФОТО)

8 август, 2020
nikolina

Водителката Николина Пишек ужива на одморот во Бол на островот Брач, во Хрватска, заедно со нејзиниот сопруг Видоје Ристовиќ.

Неспорно е дека убавата презентерка секогаш плени со својот беспрекорен изглед, но сепак, денес таа заблеска на плажа.

Боса и затегната, Николина позираше во зелен едноделен костим за капење, со голема и впечатлива сина марама на главата.

Сигурно е дека водителката ги собра сите погледи на туристите, особено на посилниот пол.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris