Нивес Целзиус се појави со нова поза. Што е првото што го забележувате на фотографијата?

21 април, 2020
nives

Пејачката Нивес Целзиус на својот Инстаграм профил објави провокативна фотографија од бањата, а на себе има само пешкир.

Очигледно со фотографијата сакала да го сподели бујното деколте, како и немирните гради кои едвај се задржуваат под пешкитот.

Имено, Нивес објави фотографија од бања, покриена само со пешкир и во рацете држи четка за заби.

View this post on Instagram

Jel si i vi pravite brkove dok perete zube?

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Дали и вие правите мустаќи додека ги четкате забите?“, напиша Нивес под фотографијата.