Нов удар за актерката. Џенифер повторно одбиена

23 јули, 2020
ккккк


На почетокот на овој месец се напиша многу за тоа како актерката Џенифер Анистон чека нова животна улога. Имено, бремената 35-годишна пејачка Кети Пери и нејзиниот вереник, 43-годишниот британски актер Орландо Блум, ќе станат родители на девојчето за еден месец, а се зборуваше дека тие ја избрале 51-годишната актерка како кума на нивното малечко. Пејачката одговорила, признавајќи за време на гостувањето во шоуто „KIIS1065’s Kyle and Jackie O“ дека оваа информација е лажна.


‘Џен ни испрати порака кога излегоа вестите затоа што навистина сме добри пријатели. Орландо е еден од нејзините многу добри пријатели “, започна приказната за Кети, која подоцна откри дека станува збор за гласини и лажни информации. Се чини дека на некого му беше забавно да се појави вакво нешто, но не. Ние немаме идеја од каде потекнуваат тие информации. Производ на Интернет и медиуми што е доказ дека не треба да верувате во сè што ќе прочитате “, рече со насмевка бремената жена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi