Нова кавга-Меган и се налути на Кејт!

5 јуни, 2020
меган

Откако британскиот суд минатата недела постави преседан и за прв пат објави статии во медиумите кои се однесуваат на војвотката од Кембриџ, 38-годишната Кејт Мидлтон која ги негираше наводите на магазинот „Tatler“, кој, меѓу другото, пишуваше за лошата врска меѓу Кејт и Меган , сега 38-годишната Меган Маркл исто така зборуваше за сè. Имено, според „Daily Mail“, сопругата на принцот Хари се пожалила дека судот никогаш не направил вакво нешто заради неа, додека тие веднаш реагирале официјално уште при првата критика на Кејт.

“Палатата никогаш не застана во одбрана на Меган кога таа беше критикувана од страна на медиумите. А сега, кога една негативна реченица сега е напишана за Кејт, палатата испраќа официјално негирање во рок од 24 часа. Ова е вистинска шлаканица во лицето на Хари, бидејќи тој сакаше да ја брани својата сопруга во медиумите цело време, а тие никогаш не му дозволија затоа што така налага кралскиот протокол. А Кејт веднаш го добива она што го сакa”, изјави близок извор Меган Маркл за споменатите медиуми, кои откриваат дека поранешната актерка се пожалила на своите пријатели за ова.

Исто така, изворот додаде дека тоа е една од главните причини поради која Меган и Хари го напуштија кралското семејство. “Меган изјави дека се чувствува дека премногу прашува и премногу очекува, а таа само сакаше поддршка од судот и оние што се на врвот”, рече изворот, заклучувајќи дека со овој потег палатата јасно стави до знаење дека не е грижи за чувствата на војвотката и војводата од Сасекс, Меган и Хари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi