Новак Џoкоковиќ мораше да избере помеѓу две жени, но ова не ја вклучуваше Јелена…

8 јуни, 2020
jelena

А каде е Јелена?

Најдобриот српски тенисер, Новак Џoкоковиќ, моментно одмара од сите активности што вообичаено ги вклучува неговата успешна кариера. Тој веќе неколку дена е во Белград, па го користи своето слободно време до максимум. Како што мерките против коронавирусот полека почнаа да се олеснуваат, исто така, се отворија и ноќните клубови и беа дозволени изведби од музички sвезди.

Ова е токму она што го создаде проблемот во главата на Новак. Одеднаш, тој се најде помеѓу два пожари, Наташа Беквалац и Ана Николиќ, бидејќи не знаеше на чиј настап да оди. Иако има добри односи со обете пејачки, тој сепак реши да пројде на настапот на Ана Николиќ. Се чини дека нивното долгогодишно пријателство превладеело. Имено, како што открива пејачката, двајцата биле пријатели уште од детството.

На Новак му се придружи и неговиот брат Џорџе. Според српските медиуми, Новак останал на настапот кратко време и си заминал дома пред полноќ. Се чини дека неговиот помлад брат беше подобар, па по настапот на Ана Николиќ, тој отиде и на настапот на Наташа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi