Новите жешки фотографии на Кајли Џенер собраа 10 МИЛИОНИ ЛАЈКОВИ за само неколку часа!

19 ноември, 2020
кајли

Кајли Џенер го зголеми интерсот на нејзините следбеници со новата колекција на шминка од нејзиниот бренд Kylie Cosmetics, а уште повеќе објавувајќи низа секси фотографии на кои позира во минијатурен костим за капење со танга гаќички.

Кајли објави пет фотографии направени покрај базенот во нејзината луксузна вила, а на следбениците тоа многу им се допадна, бидејќи за неколку часа собра повеќе од 10 милиони лајкови.


„Среќен Божиќ нека ни е“, и напиша нејзината сестра Клои, а со комплименти ја нападна и нејзиниот партнер Тревис Скот.

Кајли Џенер претрпе неверојатна трансформација и многу нејзини обожаватели не можат да поверуваат како таа изгледаше пред само пет-шест години. Таа никогаш не криела дека ставила полнила во усните, но никогаш не зборувала јавно за другите пластични операции на нејзиното тело.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi