Објавени нови фотографии од семејството Ражнатовиќ, сите го забележаа овој детал на малиот Жељко

17 август, 2020
фгфх


Гордите родители на малиот Жељко, Богдана и Веjљко Ражнатовиќ, уживаат со својот наследник, а честопати уживаат во фотографиите и снимките на социјалните мрежи. Имено, денес на профилот на Вељко се појавија две фотографии, првата беше онаа со Жељко и Богдана, која блеска само три месеци по породувањето. Втората фотографија го прикажува Вељко со неговиот син Жељко, кого внимателно го држи во раце. Она што сите го забележаа на обете фотографии се деталите на лигавчето на малиот Жељко.


Имено, напишано е: „Господин“ и се провлекува вратоврска. Овој детал воодушеви многумина, а сигурно е дека најмладиот Ражнатовиќ ќе биде вистински господин како неговиот татко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris