Облече мал шорц, и сите ја гледаат „таму долу“ за да видат дали го повторила истиот блам!

7 октомври, 2020
насловна

Манекенката е фотографирана во спортска комбинација, а секој ден изгледа се подобро
Американската манекенка и сопруга на канадскиот пејач Џастин Бибер (26), Хејли Бибер (23) беше фотографирана додека одеше на теретана во Беверли Хилс во секси спортска комбинација од виолетова боја.

Имено, убавата Хејли беше фотографирана во виолетови тесни шорцеви со бела лента околу половината, додека горе носеше пурпурна кратка дуксерка која и го открива стомакот.

На лицето имала бела заштитна маска, додека косата и била врзана со пунџа, а многумина коментираат дека косата често е мрсна. Носеше сиви патики и во раката носеше бела чанта за теретана.

Влезе во нејзиниот луксузен автомобил во крем боја и се возеше во теретана, сето тоа време изгледаше многу секси. Овој пат, таа не го истакна меѓуножјето во тесни шорцеви, но за прв пат ништо не можеше да се види, со оглед на тоа што нејзините обожаватели неколку пати го привлекоа вниманието на „цртање“.
Убавицата ги истакна долгите затегнати нозе, рамниот стомак, а она што особено ја воодушеви машката популација е нејзиниот подигнат задник, кој постојано го вежба.

Да потсетиме, Justастин и Хејли се венчаа во Њујорк на 13 септември 2018 година, а една година подоцна тие имаа традиционална свадбена церемонија во Јужна Каролина, на 30 септември.

Уште кога потврдија дека се заљубени, тие многу отворено зборуваа за тоа колку се среќни во врската и што е потребно за да имаат среќен брак.