Очајната Меган Маркл ја продолжува кавгата со Ким Кардашијан: Еве како планира да стане пославна од неа!

17 ноември, 2020
zlatnoto-pravilo-vo-ishranata-na-megan-markl-poradi-koe-sekogash-kje-ima-50-kilogrami


Гласините за расправијата на Меган Маркл и ТВ sвездата Ким Кардашијан кружат низ таблоидите од крајот на минатата недела. Меган, наводно, се обидува да стане попозната од 40-годишната ријалити ѕвезда и сака да стане побогата од Ким. Значи, Меган наводно сонува да стане милијардер како Ким, па не е изненадување што неодамна се појавија вести за тоа како Хари и Меган планираат да снимаат реално шоу во соработка со Нетфликс, а кралскиот пар веќе наводно потпишал договор со 150 милиони долари.

Исто така се верува дека Меган и принцот Хари планираат и повеќе комерцијални потфати покрај овој со Нетфликс, па се појавија обвинувања дека дуото исто така потпиша договор со Спотифај за кој ќе направат подкаст. „Иако од Меган се очекуваше да стори сé што е во име на монархијата кога се омажи за Хари во 2018 година, таа веќе правеше големи планови исклучиво за нејзино унапредување“, тврди таблоидот „Живот и стил“ на темата расправија меѓу Меган и Ким.

За Меган исто така се смета дека планира пластична операција или барем неколку патувања до ботокс и полнила за да изгледа како познатата Кардашијан. Војвотката е исклучително чувствителна на негативните коментари кои постојано се појавуваат. Нејзината цел е да стане повеќе како Ким “, тврди извор за последниот таблоид, додавајќи:„ Реалното шоу на Ким Кардашијан „Keeping Up With The Kardashians“ наскоро ќе престане да се емитува, така што Меган и Хари со реалното шоу треба да го заземат своето место. Постојат дури и обвинувања дека Меган ќе го направи Арчи холивудска sвезда ’.


Додуша, нема значителни докази дека Меган Маркл и Ким Кардашијан навистина се во кавга, особено затоа што Ким е многу отворена во врска со медиумските препукувања, така што не се двоуми да им каже на своите „хејтери“ или ривали од шоубиз што се случува. Сигурни сме дека Ким ќе коментира што мисли за Меган, но и дека Меган е подготвена и за реално шоу за да обезбеди светска слава, кога веќе не успеа во глумата, не би се изненадиле.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi