Одбила договори вредни 50 милиони долари, вели дека не сака да заработува како Ким Кардашијан

5 ноември, 2020
adel-1

Популарната пејачка Адел (32) наводно одбила дури 50 милиони вредни договори за маркетинг што и биле понудени за промовирање диета, благодарение на што изгубила над 40 килограми.

Британски „Сан“ пишува дека на пејачката и биле понудени ангажмани од ТВ компании, брендови и маркетинг компании со надеж дека ќе ги прифати нивните понуди и ќе ја промовира нивната диета, поради што има нова линија. Адел сето тоа го одби, тврдејќи дека не сака да стане уште еден клон на кланот Кардашијан и да заработи пари брзо, но сака да се фокусира на својот нов албум.

Адел, послаба од кога било, го прослави својот 32. роденден

Пејачката ослабела благодарение на специјалната диета и режимот под кој била, а докторот Доминик Фрадин-Рид, кој соработувал со поп-sвездата, тврди дека тајната на слабеењето лежи во нејзиното расположение и менталното здравје. Покрај тоа, Адел си се заколна речиси во воениот режим на функционирање, а тоа го потврди и нејзиниот личен тренер Пит Герасимо.

Адел oслабе 20 килограми: На што се должи драстичната промена? | Кајгана

„Престана да пуши, гледаше што пиеше, се ослободи од слатките и престана да јаде преработена храна. Избра поздрава храна и редовно тренираше, многу напорно”, рече Герачимо.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi